Pomáháte chlupáčům

Letáky - Vouchery - Prezentace

Nejsem profi grafik. Grafika není mým hlavním zdrojem podnikání, ale neobejdu se bez ní. Pokud má zákazník požadavek na grafiku, ukážu mu, co je v mých možnostech, nebo zakázku zadám kolegům.

Pracuji s různými šablonami, ale většinou je úplně přetvořím pro daný účel. 

Jsem ráda, že mohu takto pomoci a to díky vám. Z každého projektu, zakázky, podpořím zvířata, která to potřebují. A věřte, že zvířata to opravdu potřebují. 


  • reklamní letáky
  • prezentace
  • úprava fotografií
  • stylové úpravy pro Instagram a  Facebook

Ukázky prací níže - roluj až dolů, ale nejdříve se zde chvíli zastav a čti prosím


Tato stránka je založena pro podporu skvělých lidí z OBRAZu - Obránců Zvířat. 

Každý může ‚‚něco‘‘ udělat. 

‚‚Něco‘‘, co pomůže jiným a nás udělá lepšími lidmi.

Pomáháme SRDCEM - pojď do toho se mnou

Vyzývám všechny ''dobrosrdečńáky'' na podporu pro ''chlupatá srdíčka''

Můžete si zakoupit děkovací, stylový voucher, který obdržíte s osobním poděkováním od  tohoto krásného psího kamaráda Tobíčka

Pokud chcete pomoci jen tak, bez toho, aniž by jste využili mých služeb, zašlete na účet Obrazu, dobrovolnou částku - příspěvek. Následně ode mě a Tobíčka, obdržíte dárek v podobě děkovacího voucheru za vaše srdce, děkujeme.

Z každé grafiky, kterou pro vás vyrobím, poputuje 50% z ceny bez DPH, na bankovní účet OBRAZu. 

Z ostatních služeb zde, daruji 10 - 20% z ceny bez DPH. 

Pomozme zastavit neetické týrání, testování a nepatřičné chování ke zvířatům. Pojďme spolu změnit některé nesmyslné zákony. Pojďme změnit svět k lepšímu a naplnit ho úctou, láskou a ohleduplností. Potřebuje to víc, jak kdy jindy. Sama to nedokážu, ale když se přidáte, zvládneme to. 

Byla jsem u samého zrodu tohoto spolku, podporuji ho a ráda bych udělala ještě více. Je spousta cest, jen je třeba otevřít oči a chtít. 

Můžete přispívat pravidelně, pomoci dle vašich možností, spojit se s nimi, sdílet jejich akce, podepisovat petice, účastnit se fyzicky jejich akcí. Přečtěte si výroční zprávy.

Bankovní účet zde bude zveřejněn v nejbližších dnech. Peníze za mou práci, nebudete posílat na můj účet, ale přímo na účet Obrazu. Do poznamky vložte tento předepsaný kód:   4OBRAZ-REN20. Ne, nemám z toho nic, jen, aby věděli, že to odsud také funguje :-) 

Skupina mladých lidí, kteří jdou za správnou věcí a mají výsledky. Podpořte je i vy a udělejme společně svět lepším místem na Zemi. Zvířata jsou naší součástí. Nejen, že nás dělají lepšími lidmi, ale bez nich bychom nebyli tam, kde jsme. A za to, by opravdu neměla trpět...Oni nás milují bezvýhradnou láskou, bez soudu, jací jsme a to je božský dar.

Pokud ukážeme našim dětem rozumné postoje, naučíme je soucitu, lásce a vážení si sebe sama, následně i ostatních. Vyrostou z nich rozumní, uvědomnělí lidé, kteří nebudou ničit cizí životy ani naši planetu. Zvířata nejsou pouhou věci. Jsou to tvorové jako my, jen vypadají jinak a mluví jinou řečí. Pokud budeme chtít porozumíme jim tak, jako ona rozumí nám. Mají emoce, potřebují lásku, prožívají štěstí i strach. Chtějí pouze žít. Přesně jako my. Jako každý tvor na téhle planetě.  DĚKUJI VŠEM 

Pomáháním pomáháme nejvíc sami sobě

Zvířata nás dělají lepšími lidmi

Solidarita má příjmení Ušlechtilost

       Dejme zvířatům možnost "slova"

"O oběti a obětování si myslí obětovaná zvířata něco jiného než přihlížeči. Ale člověk je dosud nikdy nepustil ke slovu."

- Friedrich Nietzsche německý filozof, spisovatel 1844 - 1900 -


   Ukázka prací - roluj až dolů

Vzkaz od mého kamaráda TOBÍČKA: 


Děkuji, že nás podporujete

a není vám lhostejný můj život a životy mých různých kamarádů. Nemáme možnost jako vy, zavolat na Help Linku, nebo na policii a říct, že nás, bijí, kopou, týrají, mlátí, uvazují bolestivými řetězy u boudy, dávají hnusný zbytky jídel, po kterých máme bolesti v bříšku a průjem. Neumíme si říci o pomoc. Naši majitelé, by měli sedět v klecích místo nás, aby si okusili přesně to, co nám sami dělají. Ale my je i přesto milujeme a jsme jim oddaní. 

Nemáme jinou šanci, než Vás. Uvědomnělé, inteligentní, dvounohé bytosti, které tolik milujeme a tato příkoří, páchaná na nás nevinných a bezbranných živých tvorech, vám nejsou lhostejná. 

Proto si všímejte všeho okolo sebe, jak se kdo chová k mým kamarádům, ať je to slepička, co snáší vajíčka, nebo kravička, co dává mlíčko. Dáváme vám vše i lásku těm, kteří nás bijí a týrají a vůbec si jí nezaslouží. I těm umíme odpustit a začít věřit znovu. Snažte se rozumět našim slovům, je to jednoduché - dívejte se nám hluboko do očí, vaším srdce. Děkuji váš psí kamarád Tobíček.

Bez vás to nezvládneme

Jmenuji se TOBÍČEK a mám vás rád
Jmenuji se TOBÍČEK a mám vás rád

Další spolupráce, kde se můžete také zapojit: 

Nadace Psí naděje, Tety v akci.

Jednoduchá grafika s pomocí šablon. Vždy jde ale především o čas a kreativitu, které do práce vložíme. Jedině pak, může výsledek předčit očekávání. NĚKDY MOŽNÁ NĚJDE ANI O TO JAK, ALE PROČ a ZA JAKÝM ÚČELEM....

Vytvořte si webové stránky zdarma!