O mě

Kdo jsem - Jsem ve větší míře extrovert, ale pokud mohu být sama se sebou, vůbec mi to nevadí. Ráda se směju a mám ráda legraci. Mám své nálady, občas umím být i protivná, někdy něco pořádně "zvorat" a už jsem něco zažila. Ani mladice, ani stařice, zkrátka ještě mám spoustu času na NĚCO, co má smysl a co mě baví. Ale kdo ví, čas je pouze relativní, takže není radno dlouze otálet.

Čím se zabývám - Obchodem a digitálním marketingem. Celý život se pohybuji mezi velmi zajímavými lidí. Jsem silný empatik a tím rychleji pronikám do myšlení mých zákazníků. Pomáhá mi to při pochopení  záměru projektu v komplexním úhlu pohledu a v širších souvislostech. V současnosti se aktivně vzdělávám v oblasti digitalního marketingu. čerpám od významných  českých osobností, které působí na špičce ledovce tohoto náročného oboru. Spolupracuji se skvělými lidmi, kteří jsou specialisté v IT, dále grafici, blogeři, moderátoři, kameramani, střihači, copywriteři apod. Předáváme si cenné zkušenosti a tím se posunujeme v těchto oblastech dopředu.

Co mě zajímá - Vše co má smyl a proto se neustále aktivně vzdělávám. Miluji svět v pohybu. Má mysl je výkonný, kreativní generátor, který funguje jako studnice nevyčerpatelných nápadů. Proto psaní článků, vymýšlení marketingových kampaní, podnikatelských konceptů, je skvělá možnost, jak své studnici odlehčit a přebývající vodu odčerpat na povrch země, aby mohla být užitečná i na jiné půdě, než pouze mé vlastní. 

Co miluji - Tanec a hudba je pro mě osvobozující. Fascinuje mě oblast psychologie, neuropsychologie, kvantové mechaniky, biologie a genetiky, emoce v souvislosti s naším podvědomím chováním. Lidská mysl je jak hluboká propast plná záhad. Proto studuji aktivním způsobem na Univerzitě M.C. v Praze. Prošla jsem několika vzdělávacími kurzy a semináři systémových metod rozvoje osobnosti.

Mozek nám dokáže "škodit", ale zároveň nás tím v určitých situacích chrání. Létáme do vesmíru, hledáme vzdálené světy, ale náš vnitřní svět, jsme ještě zdaleka neprobádali. Je velice důležité poznat a rozklíčovat sám sebe, abychom mohli pochopit svět kolem nás. 

Moje motta:

Nic není nemožné, stačí mít trpělivost a víru, ale bez snahy, cíle a znalostí, je i víra a trpělivost málo."


Vytvořte si webové stránky zdarma!