Láska je hudba

Hudba je LÁSKA sama

Hudba je to, co miluji od svého dětství a dává mi křídla i v těch nejsložitějších životních zkouškách. Proto jsem se rozhodla hudbě věnovat celou tuto stránku a podělit se s vámi o překrásné songy, které jsou z těch nejčistších hlubin lidské duše a mají očisťující, terapeutický účinek. Možná některým potečou i slzy, jako mě, ale to je to, co má smysl a co je naší lidskou podstatou. To je hledání a víra, ať si to přiznáme, či ne.......i to je naší přirozenou součástí. Hledání té nejčistčí pravdy našeho bytí a pravé podstaty. Pro mě to má ten nejhlubší smysl a proto jsem těmto krásným textům lásky a pokory, vyhranila tuto celou stránku. Věřím, že si ji najdou ti, kteří hledají a potřebují najít svou cestu a vedení.

Hudba je láska, která léčí beze slov a pokud slova mají ještě povznášející a léčivý účinek, není nic, co by tento pocit mohlo překonat. 

Hudba mluví pouze jedním jazykem, kterému rozumí všichni lidé na této překrásné planetě ZEMI a tou řečí je LÁSKA, prostřednictvím SRDCE. 

Pevně věřím, že rozehřeje i vaše srdce a naleznete klid a pokoru, kterou každý z nás tolik potřebujeme. Konkrétně v této době, kdy se mnoho z nás o samotě konfrontuje samo se sebou, je to o to více aktuální, zdali cesta, kterou žijeme, je ta, kterou chceme opravdu žít. A to je to, co mnoho z nás potřebuje.

Zda život, který žijeme, je ten, který opravdu chceme žít, jestli ten "tvrdý byznys" opravdu chceme dělat. Jestli žijeme s tím, s kým opravdu chceme žít a zdali to není jen zvyk a strach, že už nikoho nenajdeme. 

Jestli již nejsme unavení z tohoto konzumního života a jestli třeba není čas něco změnit a ponořit se do svého nitra a tiše vybalancovat staré rány, zalepit trhliny, podívat se na sebe jinýma očima a třeba se začít mít více rádi.....

Začít milovat naši planetu ZEMI a vidět v ní více, než kus hlíny, skály a ničit ji bez ohlédnutí se za svými činy. Jsme zodpovědní za všechny naše počiny, které budou mít dopad na naše příští generace. To, co dnes tvoříme, se projeví v budoucnu, nesmíme zapomínat na bohatství našich otců a babiček, která nám zde zanechali formou historických odkazů. Oni věřili, měli pokoru a úctu k sobě 

Změňme sami sebe a změníme tím celý svět. 

Žijme Láskou a ona bude žít námi. 

Přeji mocné probuzení a krásný poslech provázený hlubokými, čistými pocity a emocemi světla. Emoce jsou to, co z nás dělá to, co jsme a můžeme být vždy ještě lepšími bytostmi, pokud je to naše svobodná volba a navrácení se k "Otci".

Vytvořte si webové stránky zdarma!