Slova mají moc, kterou zapomínáme vnímat

10.05.2020

Jen si představte, spíše vzpomeňte, jak málo stačí, když jdete například po ulici, těšíte se z krásného dne, slunce vás šimrá po tváři, na modrém nebi ani obláček, jste naladěni na vysokou frekvenci vědomé mysli, takže vám nevadí, že je takové vedro, že vaše žabky přestávají mít původní tvar a jaksi se z toho rozpáleného asfaltu čím dál více hůře odlepují.

Ale nevadí, jelikož ten krásný pocit z léta, slunce, krásně zpívajících ptáků a šum tekoucí řeky, vám zkrátka přináší pocit rozkoše, štěstí a blaženosti.

Vše je zalité sluncem do doby, než nastoupíte do přeplněné tramvaje, kde se na vás lepí spocený, páchnoucí chlapík, který nezná pojem deodorant a ústní voda je pro něj zřejmě neobjevený pojem něčeho, co ho ještě nepotkalo.

Jaj a romantika je v háji. Ještě dvě zastávky a rychle pryč.

Jen co se prodervu přes velmi prostorově rozloženou maminku se řvoucím děckem a pryč.

Au sakra!

Dveře se zavřely a můj nos je na plastickou úpravu, protože až ho odlepím z toho upoceného skla, pochybuji, že bude v původní formě, nebo se budu podobat Ptakopyskovi. Mám ráda překvapení.... Ok, po druhé jsem to zvládla a vyskočila ven, respektive skoro vypadla bez vlastního přičinění.

Hurá, jsem venku!!!!

Uff, tak to jsem zvládla

Můj nos to jako zázrakem přežil. Škoda, mohla jsem mít záminku, jak se nechat vylepšit :-). Aspoň ušetřím. Takže sláva a hurá, dál už budu raději pokračovat po svých, tuto zkušenost v MHD si nechám na příště. A opravdu s chutí se vrátím v myšlenkách k mému vnitřnímu klidu, letnímu dni, zpěvu ptáků a rozesmátému srdci, které svým úsměvem těší kolemjdoucí.

No a tu najednou tu krásnou vnitřní pohodu a naladění, přerve neskutečný řezavý a ostrý tón, kdy se vám z toho úplne zkroutí uši a zatmí před očima.

Stačila jsem se rychle otočit, když mi za zády profrčela nádherná žlutá motorka. Krasavice, minimálně s 500 końmi. Týpek v černé kombinéze a žlutá krasavice s nápisem Honda, který se vyjímal na těle této krásně, uřvané Dámě silnic. Sice vám rve uši, ale svým způsobem ta síla motoru je opravdu fascinující... i pro takové srážky, jako jsem já... 

Vytvořte si webové stránky zdarma!