Všechny toužíme po lásce

31.01.2020

Jsme stvoření, která občas nevědí, co chtějí,  ale přesně víme, co nechceme. A to, co nechceme, je  být bez povšimnutí, cítit se zbytečné, nenaplněné a to, co chceme, je pozornost, naslouchání, spíše vyslechnutí a hlavně ne rady, když o ně nežádáme! To je to nejhorší, co nás může potkat, když se chceme vypovídat, vykřičet, vylít srdce, prostě vše dohromady tak, že máme hormonální špičku a z jeho úst zazní: 

Já ti to říkal..... Musíš udělat tohle. To je jasný, že takhle je to přece nesmysl...

Au, tak to opravdu nechces a o to opravdu nestojíš..... Holt se stalo....to už zpátky nevezmeš, ale oni to myslí dobře, takže je berme s rezervou, zkrátka jsou nastavení na řešení situací a nevědí, že MY to  takhle vůbec nevyžadujeme... Waw a máš po náladě hned... MNo..

V podstatě jsem si uvědomila, že pokud je u mužské DNA vše jak má být a není tam jakási skrytá nebezpečná odchylka, jsou v podstatě docela fajn a je s nimi i legrace a vlastně za to někteří i stojí  :D :D.

Hlavně pokud je tam správný podíl správných chromozomů :D, holky na to pozor :D

Moje kamarádka se mi svěřila, že měla sen o krásném muži. 

Pokaždé, když se jí něco zdá, ihned mi volá a snažíme se ho rozklíčovat různými způsoby.

Většinou nepříjdeme na nic......, jelikož souvislosti jsou většinou tak podivné, že nám nedávají smysl a tak si domýšlíme to, co se nám líbí a co si v duchu přejeme, že by to tak asi mohlo být, že?

Začala povídat o krásném chlápkovi se světlýma očima, zarostlým obličejem, zkrátka urostlým drsňákem s úžasně milým hlasem a ještě milejším srdcem. Galantni motorkář a přitom romantik, který má rád vítr ve vlasech jako pták. (Sice prý žádný nemá, ale pst...hodila se mi sem ta věta :D ).  Holky na rovinu a schválně:

Co víc je sexy, než kombinace sympatického drsňáka s citlivým srdcem, pozorným a galantním mužem s příjemným hlasem?

Víc sexy je snad už jen švýcarská čokoláda s oříšky.   :-)

Barva a tón hlasu je velmi důležitý, nejvíce pro primárně auditivní jedince. 

Já tedy nevím, ale tohla kombinace prostě sexy je a dosti ojedinělá. Je to velmi vzácný druh :D :D. Většinou dosti ohrožený, takže jejich majitelky si je chovají pěkně systematicky a občas jim trochu povoli uzdičku. Oni ale už sami jsou takoví ochočení, svědomití a hlavně zdomestikovaní a rádi se nechávají ochočovat od svých žen a jsou jim věrní. Zkrátka - rodinný typ. Rádi jsou galantní, anebo tak chtějí zapůsobit, to se na poprvé stejně nepozná. 

Taky se stává, že na začátku vás obskakují jako by jste byla anglická princezna a po půli roce, najednou: "dobrý den, kde je ten můj milý, galantní chlápek a místo něj je tady ten mimozemšťan??? "Otevřela oči a osplepla".  Vítejte v realitě. Ale my se ještě vrátíme k tomu našemu snu. Protože druh o kterém jsem se zmínila výše je na pokraji vyhynutí, nemyslíte? 

A zrovna o takovém dokonalém muží se té mé kamarádce zdálo. Sny jsou krásné, sny jsou tajné, nemají hranic. Múžete v nich létat, skákat, překonávat galaxie, prostě vše, co chcete, jediné co nemůžete, je si něco, nebo někoho přivést ze snu do reálu, což ona by chtěla a ani bych se jí nedivila.

Kde se vzal, tu se vzal, ovanul ji tvář závanem z výfuku, nebo jak se tomu nadává, jak tomu říkají Ti tvrďoši? Lauf, že? :D. 

No oni mají taková občas divná slova na všechno :-)

.........a zjevil se před ní jako Martin na bílém koni a prý: 

"Ahoj Krásko, chceš zažít skvělou jízdu a dobrodružství? A ona na to: no jasně krasavče, si piš...!"

Jen takový detail: .....v reálu je samá krajčička, sukýnka a podpatečky, ale ve snu je veliká dračice :D.

Ale dobrá, prý to byl jen sen...:D

V podstatě celou noc projezdila na super motorce se super chlapíkem, vítr ji provoněl vlasy, šlehal tváře, ale byla štastná a cítila se volná, natrhal jí na louce krásnou kytici, hladil jí vlasy, říkal krásná slova, dívali se spolu na krásnou oblohu, leželi v trávě a měli k sobě čím dál blíž a pak se to stalo.......zazvonil budík.

"Super"  a hurá do reálu.... hm.... prý bléééé.

Co z toho vyplývá? 

Holky žijme své sny, své reálné sny a nečekejme na prince na bílém koni, třeba ten, který Tě denně zdraví, že už ho ani nevnímáš, nebo ten, kdo ti vždy podrží dveře, třeba je to on. Chci tím říct, že je škoda prošvihnout svou šanci a čekat na svůj sen, který nikdy nepřijde. To je jako se šatama. Si koupíš krásný, překrásný princeznovský šaty. Budeš pořád čekat na toho svýho, až tě milostivě vezme na ples, aby si je alespoň jednou vytáhla a cítila se jako princezna. No jo, jenže on na "to" zkrátka není a bohuže ti "to" i řekl. A ke všemu ani nemá rád tanec, tak co bys tam s ním vlastně dělala? Seděla a koukala. Nakonec by Tě otrávila ta jeho otrávená nálada....Takže čekáš, čekáš, čekáš a čekáš.... na co vlastně? Jednou se podíváš a zjistíš, že šaty zestárly..... 

Takže holky takhle tedy ne! Fofrem vstávat, žít, bavit se a tančit :D, jen tak zůstaneme pořád těmi holkami a skrytými princeznami :D. 

 

Vytvořte si webové stránky zdarma!