Můj Deník

Nejraději píši o vztazích, lásce, o životě, filozofická zamyšlení. Mojí vášní je věda, přírodní medicína, genetika a záhady vesmíru. Zajímá mě vše, co dává smysl. Což je v podstatě úplně vše, co je kolem nás. Píši velice ráda a přála bych si, aby se vám mé články, opravdu líbily. Prodejní texty a články jsou o něčem jiném a úplně jiné strategii. Zde píši to, co mě baví a bez limitů.

Vyjádření mých pocitů, nálad, postřehů, zklamání, zamilování, úvah a vše co nám život dává i bere. Příběhy kamarádek, kde scénárista je Život sám.

Rady, porady jak pro ženy i muže. Ve všem se vždy někdy najdeme a najdeme spojitost, či podobný příběh.

Leckdy máme svá tajemství o kterých zde píši velice otevřeně. O těch nejniternějších pocitech uvnitř v nás, o bolestech a věcech, které se bojíme vyřknout.

Slova nám byla dána pro to, abychom si uměli porozumět. Máme jich tolik, že je všechny ani neznáme a přesto je mezi námi tolik nedorozumnění, které se dokáže vyhrotit až do podoby válek.

Je na čase to změnit! Je na čase porozumět sami sobě, jen tak pak můžeme pochopit ostatní.....Je na čase si přestat lhát, přestat soutěžit, začít si pomáhat.

Přestat kritizovat a vidět druhého očima své duše, jako bychom se dívali na sebe. Všichni jsme z jedné buňky, jen jsme na to jaksi zapoměli. Je čas si to připomenout.Láska a sex. Tato témata s námi rezonují a dotýkají se každého z nás. Prolínají do celého života a bez těchto témat, by nebyl život životem.

Neustále aktuální téma a nikdy nezevšední. Celý náš život se točí kolem vztahů a přežití. Nic jiného v podstatě neřešíme. Vztahy pracovní, rodinné, či přátelské, nebo milenecké, vždy jde pouze o vztahy.

Jsme stvoření, která občas nevědí, co chtějí, ale přesně víme, co nechceme. A to, co nechceme, je být bez povšimnutí, cítit se zbytečné, nenaplněné a to, co chceme, je pozornost, naslouchání, spíše vyposlechnutí a hlavně ne rady, když o ně nežádáme! To je to nejhorší, co nás může potkat, když se chceme vypovídat, vykřičet, vylít srdce a vyzpovídat,...

Vytvořte si webové stránky zdarma!